تبلیغات
(( طلبه پاسخگو )) - آیا امام خامنه ای(حفظه الله)نائب حضرت مهدی است؟
پرسش:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جنبش ماسون ستیزی:
سلام.
امروز یکی از دوستانم از من پرسید،چرا می گویند که امام خامنه ای (حفظه الله) نائب حضرت مهدی است؟
حضرت مهدی که او را انتخاب نکرده!

پاسخ:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
برای گفتن امام خامنه ای دلایل متعددی است که به یک مورد اینجا اشاره میکنم و بقیه رو ایمیل میکنم:

دلیل اول :


غربی ها با سه کلید واژه آزادی ، دموکراسی ، و حقوق بشر افکار عمومی را اداره می کردند . شرقی ها با دو کلید واژه ی پرولتاریا با امپریالیسم و برابری . امام (ره) پنج کلید واژه قرآنی را در مقابل آن پنج کلید واژه قرار داند . « امامت محوری ، امّت گرایی ، عدالت گستری ، و دوطبی مستکبرین _ مستضعفین » اساس تئوری و پنج کلید واژه امام (ره) بود .امام خمینی (ره) از دنیا رفتند . آقای هاشمی رفسنجانی پنج روز بعد از رحلت امام (ره) در دومین خطبه ی اولین نماز جمعه بعد از رحلت امام (ره) آمدند و دو جمله راجع به ولایت فقیه گفتند . یک :« ما نمیخواهیم بعد از رحلت امام خمینی (ره) به جانشین ایشان "امام" بگوییم » این همه دعوا داشتیم با شرق و غرب ؛ امام حاضر شد شهید بهشتی را قربانی کند برای این کلمه ؛ قانون اساسی پنج بار رو ی امامت ولی فقیه تاکید کرده ؛ امام (ره) این را از سال 48 مطرح کرده ، شما میگویی نمیخواهیم ؟ انگار یکی به شما بگوید من چون خیلی شما را دوست دارم ، افکار شما را با خود شما دفن میکنم و به آن ها عمل نمیکنم . جمله دومشان این بود :« مجلس خبرگان مرجع تعین نکرده است » یعنی جانشین امام (ره) نه مرجع است نه امام .


حالا کلید واژه هایی را که امام خمینی (ره) از
کلید واژه جایگزین آن  واژه کردند را فهمیدیم که اصولا" الان هم باید سر مشق زندگی ما و اساس و بناء تمام حرکات دینی و سیاسی ما باشد اما در این زمان می بینیم که خبری از آن پنج کلید واژه در زندگی ما نیست . چرا؟

کلید واژه های اول و دوم ( امامت و امت ) :


وقتی جای لفظ « امام» گذاشته شد « رهبر» ، « امّت » هم شد « ملّت » ؛ یعنی عملا" سیستم « ملت و رهبر » انگلیسی ها را پذیرفتیم و سیستم و اساس « امت و امامت » امام خمینی (ره) را کنار گذاشتیم . وقتی « امت» شد « ملت » طبیعا" عناصر امت یعنی « خواهران و برادران » قرآنی و دینی که وظایف کثیری از جمله امر به معروف و نهی از منکر نسبت به هم دارند ، تبدیل شدند به عناصر ملت یعنی « شهروند » و « هموطن » که نباید از حال هم دیگر خبر داشته باشند و هر کس باید کار کند برای خود تا خود زنده بماند و از این قبیل قانون ها .


کلید واژه سوم ( عدالت گستری ) :


اما کلمه سوم یعنی « عدالت » ؛ مقدس ترین کلمه ای که آقای هاشمی در دوران ریاست جمهوریشان تغییر دادند همین کلمه عدالت بود ؛ که به جای آن کلمه « توسعه » را به نظام اسلامی تحمیل کردند . بزرگترین فرق کلمه عدالت و توسعه این است که عدالت را پیامبر اسلام (ص) و حضرت امیر المومنین وصی رسول الله تعیین و تعریف میکنند ولی کلمه توسعه را صندق های بین المللی پول و بانک جهانی و صهیونیسم های عالم .


کلید واژه های چهارم و پنجم ( مستکبرین و مستضعفین ) :


در عرصه ی بین المللی دو کلید واژه قرآنی « مستکبرین » و « مستضعفین » تغییر یافت و گفتند مستکبرین فحش و توهین آمیز است ! به جایش بگوییم « قدرت های جهانی» ! خب وقتی گفته میشود « مستکبرین » یعنی باید با آن ها مبارزه شود . اما وقتی گفته میشود « قدرت ها ی جهانی» یعنی باید با آن ها تعامل شود .مستضعفین را هم کردند « قشر آسیب پذیر » یعنی آن ها هیچ قدرتی ندارند و یک سری آدم های بی عرضه ای هستند که پذیرا ی آسیبند ! و میتوان برای بهتر شدن وضع قدرت های جهانی از آن ها به عنوان یک ابزار استفاده کرد .


این پنج کلید واژه ی امام خمینی (ره) که اساس گفتمان نهضت اسلامی بود توسط عناصر غربی تغییر یافت به همان کلید واژه هایی که دشمنان نظام اسلامی می خواستند و این وظیفه ی من و شما است که بر صدد آن برآییم که دوباره همان پنج کلید واژه های امام (ره) اساس گفتمان این نهضت شود که مهمترین آن ها امام بودن ولی فقیه است و تا موقعی که کلید واژه های امام خمینی (ره) احیاء نشود ، دشمنان اسلام در حال سود بردن از امّت اسلامی می باشند و این را بدانیم که ما هر لعنتی که به کفار و منافقین بکنیم ، آن قدر جگر دشمنان اسلام نمی سوزد که ولی فقیهمان را امام خطاب کنیم یعنی « امام خامنه ای ( روحی فداه ) » .
طبقه بندی: پرسش و پاسخ دین پژوهی، 
برچسب ها: امام خامنه ای (حفظه الله)، نائب، حضرت مهدی، دلایل، غربی، آزادی، دموکراسی، حقوق بشر، پرولتاریا، امپریالیسم، امامت محوری، امّت گرایی، عدالت گستری، مستضعفین، آقای هاشمی رفسنجانی، ولایت فقیه، امامت، کلید واژه، امت، امام، امّت، ملّت، انگلیسی، توسعه، اسلام، پیامبر اسلام (ص)، حضرت امیر المومنین، رسول الله، و صهیونیسم، نهضت اسلامی، دشمنان، ولی فقیه، دشمنان اسلام، امّت اسلامی، کفار، منافقین، امام خامنه ای،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 2 دی 1389 توسط طلبه پاسخگو